Vitajte vo svete skutočného kováčstva

Originalita, kvalita, čas. Tri faktory, ktoré asi najviac vystihujú moju filozofiu. Neponúkam Vám sériovú výrobu. Predovšetkým som remeselník. Vo svete, kde trh zaplavili sériovo vyrábané "kované" výrobky som sa rozhodol, že pôjdem svojou vlastnou cestou. Proti prúdu.... 

 Na prácu, ktorú Vám ponúkam si treba počkať. Áno, niekedy aj niekoľko mesiacov, ale len takto Vám môžem zabezpečiť potrebnú kvalitu a originalitu.

E - shop

Viac informácií TU

Aktuality

Viac informácií TU

Recenzie z Google:

Dnes som si na pošte vyzdvihla kovaného anjela - a je to niečo úžasné! Nádherné majstrovské dielko, zhotovené precízne a s vkusom, som nadšená! Pán Ladislav mi tohto anjela vytvoril presne podľa mojich požiadaviek, veľmi ochotne mi vyšiel v ústrety, za čo mu zo srdca ĎAKUJEM. Určite sa do jeho čarovnej galérie a obchodíku vždy rada vrátim a odporúčam to aj všetkým milovníkom a obdivovateľom takýchto krásnych vecí. Dana

- Gabriela S

Skutočnosť, že práca kováča bola a je nezvyčajným a úžasným podnikaním, potvrdzujú mnohé legendy a mýty. A nie nadarmo jediným "božským" povolaním bolo práve povolanie kováča. Môj veľký obdiv. Som nadšená, že môžem podarovať anjela ochrancu z vašej tvorivej dielni mojej sestre. Anjel ochranca bude mať čestné miesto. Vrelá vďaka. Moja maximálna spokojnosť.

- Ivana D 

"Objednávala som si zatiaľ iba raz, ale 1000% som spokojná s prístupom predajcu, snahou a ochotou. Výrobok je naozaj nádherný. Ručná práca, ktorá poteší všetky zmysly človeka - teda okrem chute :) . Keď bude ďalšia príležitosť určite sa obrátim na tohto výrobcu a obchodníka v jednej osobe."
content_copy