Kované brány, oplotenia, zábradlia

Nie, výber nie je ľahký. Na trhu je momentálne až príliš veľa "odborníkov", ktorí vám bez mihnutia oka budú klamať a tvrdiť, že ste si kúpili "kovanú bránu". Prosím nedajte sa oklamať lacnou napodobeninou! Správny výber kovanej brány, kovaného oplotenia, alebo zábradlia v konečnom dôsledku môže len pozdvihnúť celkovú hodnotu Vašej nehnuteľnosti!

 Pri výrobe vychádzam z niekoľkoročných skúseností. Tak brána, ako aj oplotenie musia spĺňať tú najvyššiu možnú kvalitu, preto mi výroba niekedy zaberie niekoľko týždňov, ba aj mesiacov. Nevyrábam štandardné, typizované brány, ani oplotenia, preto je každá cenová ponuka individuálna. Samozrejmosťou je kompletný servis od návrhu (viac info tu), cez realizáciu, ako aj následnú montáž. 

Čo od Vás budem potrebovať pred vypracovaním cenovej ponuky? Približné rozmery, fotodokumentáciu miesta (z rôznych uhlov) a samozrejme vzor, ktorý sa Vám zapáčil. No ak ste si predsa nevedeli nič vybrať nezúfajte! :-) V tlačenej verzii mám niekoľko zahraničných katológov s viac ako 350 rôznymi variáciami kovaných brán, oplotení a zábradlí.

Fotogaléria nižšie.