Príjemné prežitie prežitie vianočných sviatkov, PF 2024

22.12.2023

   Vážení zákazníci, priatelia, sledovatelia! Touto cestou by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať za dôveru, ktorú ste do mňa vložili v roku 2023. Som vyslovene vďačný, že som mohol robiť na projektoch, ktoré ma po odbornej stránke neustále posúvali dopredu. Ďakujem každému, kto ma na jarmokoch poctil kúpou nejakej drobnosti, alebo sa zastavil aspoň na priateľské podanie rúk. Veľmi si toho vážim. 

   Áno. Ešte stále ma poteší objednávka hoc aj za 10 eur. Vždy som chcel predávať handmade výrobky dostupné širokej škále ľudí a myslím, že sa mi to podarilo.

   Viete koncom roka vždy rekapitulujem. Keď sa na tento rok pozriem spätne, som vyslovene vďačný za všetko. Aj za negatíva... Lebo človek si to niekedy musí vyžrať. Tohto roku sa mi konečne podarilo "upratať" a zo svojho okolia navždy vylúčiť toxických ľudí a tým uzatvoriť jednu kapitolu môjho života. Viem, čo môžem od koho očakávať, viem, kto stojí pri mne v dobrom aj v zlom, viem, koho môžem nazvať priateľom a koho sa mám strániť. Som vďačný za negatíva, lebo ma to posunulo dopredu o svetelné míle. 

   V nasledujúcom roku ma čaká niekoľko zaujímavých projektov, o ktorých som Vás zatiaľ neinformoval, lebo si myslím, že všetko má svoj čas. Ku koncu by som každému chcel zaželať pokojné prežitie vianočných sviatkov. Do nového roka predovšetkým pevné zdravie, veľa lásky a nech sa Vám splní všetko, po čom len túžite.